POŁOŻENIE HOTELU TANZANIT

Hotel *** Tanzanit położony jest nad samym brzegiem Jeziora Rudzieńskiego w miejscowości Jesionka. Położenie wśród przepięknej przyrody Pojezierza Lubuskiego, nad jeziorem, sprzyja spędzeniu tu niezapomnianego urlopu. Komfortowe pokoje oraz wyśmienite jedzenie dodatkowo pomogą w odpoczynku oraz spędzeniu miło wolnego czasu.

O jeziorze

Jezioro Rudzieńskie posiada urozmaiconą linię brzegową z szeregiem zatok i półwyspów. Najbardziej charakterystycznym jest półwysep znajdujący się na północ od miejscowości Jesionka – głęboko wchodzący w jezioro i dzielący go na dwie części, plos Rudzieński i plos Jesieński. Jednocześnie linia przebiegająca wzdłuż półwyspu i dalej w linii prostej na drugi brzeg jeziora rozgranicza administracyjnie jezioro na dwie części: zachodnią należącą do województwa lubuskiego i wschodnią należącą do województwa wielkopolskiego.

Zakwaterowanie

Na naszych Gości czekają eleganckie i przestronne pokoje, wszystkie z łazienkami, TV oraz telefonem. Większość pokoi posiada balkony. Posiadamy pokoje 1-, 2-, 3- i 4- osobowe oraz Apartament De-Lux oraz Apartament typu Studio dla max. 4 osób. Śniadania i parking za dodatkową opłatą. Bezpłatne na terenie obiektu można korzystać z basenu oraz leżaków.
Zapraszamy również do nas Gości podróżujących ze swoimi zwierzakami.

Wyposażenie

Oprócz komfortowo wyposażonych pokoi oferujemy naszym Gościom także: restaurację oraz bar z kawiarnią. Na terenie obiektu znajduje się basen zewnętrzy dostępny w sezonie letnim, a także dużo innych atrakcji dla dzieci i dorosłych min.

  • Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci na terenie Hotelu (sezon letni)
  • Mega trampolina (sezon letni)
  • Boisko do gry w koszykówkę
  • Boisko do siatkówki plażowej (sezon letni)
  • Niestrzeżone zewnętrzne kąpielisko wraz z plażą i sprzętem rekreacyjnym (sezon letni)
  • Restauracja serwująca specjały kuchni polskiej i europejskiej przez cały rok
  • Restauracyjny ogródek letni z widokiem na jezioro (sezon letni)
  • Leżaki dostępne dla Gości na terenie Hotelu