KONFERENCJE I SZKOLENIA

Konferencja nad jeziorem to nie tylko alternatywna oferta dla Twojego biznesu. To możliwość połączenia celów biznesowych z integracją, to okazja do połączenia pracy i odpoczynku oraz regeneracji w otoczeniu pięknej przyrody i jeziora.

Oddajemy do Państwa dyspozycji cztery wielofunkcyjne sale konferencyjne, które łącznie podjąć mogą ponad 200 uczestników. Sale są nowocześnie wyposażone i funkcjonalnie zaaranżowane, jednocześnie posiadają wiele możliwości rearanżacji, aby móc je dostosować dokładnie do wymagań organizowanego eventu.

Nasze sale konferencyjne połączone zostały systemem ruchomych ścian, dzięki czemu mają nieograniczoną możliwość adaptacji. Dodatkowym pomieszczeniem, sąsiadującym z nimi, jest obszerne Lobby. Sale można połączyć również z salą restauracyjną tworząc salę bankietową o powierzchni ponad 400 m2. Sale konferencyjne zaprojektowane zostały tak, aby stworzyć bezpośrednie wejście z zewnątrz co ułatwi poruszanie się uczestnikom spotkania i zapobiegnie błądzeniu w gąszczu korytarzy.

Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny. Cały Hotel znajduje się w zasięgu bezpłatnego bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Hotel*** Tanzanit, to idealne miejsce na organizację imprezy firmowej. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo uczcić sukces biznesowy, nagrodzić zespół lub wzmocnić go zajęciami team-building, czy po prostu zintegrować ludzi w firmie przez beztroską zabawą w fantastycznej scenerii – zapraszamy do organizacji imprez integracyjnych nad jeziorem w Hotelu*** Tanzanit.

Dołożymy wszelkich starań, aby każda z organizowanych przez Państwa imprez nadać niepowtarzalny charakter. Regionalna biesiada w Chacie Grillowej? Elegancki bankiet w hotelowej restauracji? A może barbecue w scenerii ogrodu? Z przyjemnością przygotujemy propozycje oprawy artystycznej wieczoru oraz atrakcji w plenerze.

We współpracy z naszymi partnerami zadbamy również o atrakcyjną ofertę rekreacyjną, by ukazać Państwu Jesionkę i okolice z ich najlepszej strony.